Varėnos krašto jaunimo iniciatyvų skatinimas

Kviečiame 14-29 metų Varėnos rajono jaunuolius dalyvauti projekte „Varėnos krašto jaunimo iniciatyvų skatinimas“.

Projekto plakatas

Projekto tikslas – skatinti Varėnos rajono kaimo jaunimo ekonominį, socialinį, kultūrinį ir pažintinį aktyvumą.

Projekto metu bus sukurta jaunimo aktualijų interneto svetainė, organizuojamas susitikimas su aktyviai veikiančia jaunimo organizacija, kaimo bendruomene, verslo atstovu. Rengiami dviejų dienų mokymų ciklai temomis – projektų rengimas ir verslo idėjų generavimas. Mokymų metu bus organizuojami praktiniai ir teoriniai užsiėmimai, kuriuos ves kvalifikuoti savo srityse dirbantys lektoriai.

Mokymų ciklai, susitikimai prisidės prie naujų gebėjimų ugdymo ir asmeninių kompetencijų tobulinimo, plečiant akiratį bei susipažįstant su kitų vykdyta veikla, semiantis idėjų pačių idėjų materializavimui. Jaunuoliai, dalyvavę šiame projekte, taps jaunimo aktyvinimo ambasadoriais ir gerąją patirtį skleis savo bendruomenėms.

Mokymai vyks kovo 20-21, 27-28, balandžio 7-8, 15-16 dienomis. Iš projekto lėšų bus dengiamos maitinimo, transporto išlaidos.

Rinkitės labiausiai tinkančią mokymų datą (mokymai identiški) ir registruokitės el. paštu – vita.zibeniene@varena.lt, tel. +370 622 97 451 arba užeikite į Varėnos viešąją biblioteką adresu – Vytauto g. 19, Varėna (3 aukštas, Metodikos skyrius) ir sužinokite daugiau apie projektą.

Projektą vykdo Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka.