Varėnos kraštas pristatytas tarptautinėje parodoje Rygoje

Vasario 5-7 dienomis Rygoje vyko 23-ioji tarptautinė specializuota turizmo ir laisvalaikio paroda „BALT TOUR 2016″, kurioje buvo pristatytas ir Varėnos kraštas. Informaciją apie Varėnos krašto lankytinas vietas bei galimybes teikė Varėnos rajono savivaldybės administracijos specialistai, parodoje dalyvavę kartu su Lietuvos turizmo departamentu.
Parodoje dalyvavę specialistai pasakojo, kad parodoje dalyvavo daugelis Europos šalių, įspūdingi buvo ir stendai. Varėnos rajono savivaldybės atstovai vieta dalijosi su Alytaus turizmo informacijos centru. Anot Emilio Tamošiūno, Ekonomikos ir žemės ūkio vyr. specialisto, Varėnos rajonas sulaukė daug dėmesio, daugelis interesantų jau yra buvę mūsų krašte, bet planuoja čia grįžti ir rekomenduoja apsilankyti savo artimiesiems. Savivaldybės specialistai džiaugiasi galėję parsivežti parodos „BALT TOUR 2016″ organizatorių padėką.
E. Tamošiūnas pasakojo, kad buvo įdomu susipažinti ir pabendrauti su kitų šalių turizmo darbuotojais, pamatyti, kaip kitos šalys prisistato. Parodoje mūsų specialistai pristatė populiariausius turistinius maršrutus bei lankytinus objektus.