„Vaikų kino fabrikas AMII: Kino meistrai – jauniesiems“

Audiovizualinių menų industrijos inkubatorius (AMII) kviečia įvairių Lietuvos regionų moksleivių klases dalyvauti projekte „Vaikų kino fabrikas AMII: Kino meistrai – jauniesiems“.
Čia moksleiviai galės trumpam įsijausti į kino kūrėjų vaidmenis ir drauge su Lietuvos kino meistrais ir kino technikais profesionalais intensyviose vienos dienos kūrybinėse dirbtuvėse pabendrauti su lietuviško kino klasikais ir sukurti trumpametražinius filmus. Projekto dalyviai bus skirstomi į darbo grupes, kuriose kiekvienam bus priskirtos atsakomybės už vieną iš audiovizualinių menų produkto dalių – režisūrą, scenarijų, filmavimą, montavimą, aktorių parinkimą, muzikinio takelio parinkimą. Numatoma, jog su jaunaisiais kino kūrėjais susitiks šie Lietuvos kino meistrai: Algimantas Mikutėnas (operatorius), Gytis Lukšas (režisierius), Algirdas Tarvydas (dokumentinių filmų režisierius), Kornelijus Matuzevičius (dokumentinių filmų režisierius ir operatorius), Gediminas Girdvainis (aktorius) ir kiti.
Projekte taip pat dalyvaus ir AMII rezidentai, kurie atskleis audiovizualinių menų galimybes, atliks komandos formavimo pratimus, supažindins su technika, padės filmų produkcijos metu. Sukūrus trumpą filmą, moksleiviai jį peržiūrės ir aptars drauge su kino meistru.
Projektą „Vaikų kino fabrikas AMII: Kino meistrai – jauniesiems“ remia LR Kultūros taryba. Kūrybinės dirbtuvės vyks kovo – gegužės mėnesiais. Projektas skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams. Priimamos grupės iki 30 moksleivių.
Aplikacijas (laisvos formos motyvacinius laiškus) dalyvauti konkurse siųsti iki kovo 15 d. el. paštu mokymai@amiincubator.com su nuoroda „Registracija į Vaikų kino fabriką AMII“. Teiraukitės tel: +37062057500.
Kūrybinės dirbtuvės vyks Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriuje (Senojo Minsko pl. 92, Bareikiškių km., Rukainių sen., Vilniaus raj.).