Tarptautinė savanorystė – galimybė kiekvienam

Spalio 17 d. Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijoje vyko Eurodesk Lietuva vykdomos kampanijos „Time to Move“ renginys „Tarptautinė savanorystė – galimybė kiekvienam“. Renginį organizavo Varėnos viešosios bibliotekos Eurodesk taško koordinatorė Indrė Kondratavičiūtė ir savanorė Augustė Maziukaitė.

Susitikimo su moksleiviais metu VŠĮ „Actio Catholica Patria“ koordinatorė ir savanorė Indrė Samytė papasakojo apie savanorystę, jos svarbą ir galimybes. Pristatė tarptautinės savanorystės programą – Europos solidarumo korpusas, kuri apima savanorius iš užsienio, atliekančius savanorišką tarnybą Lietuvoje ir lietuvius, kurie nori atlikti savanorišką veiklą užsienyje.

VšĮ „Actio Catholica Patria“ – viena pirmųjų jaunimo veiklos organizacijų Lietuvoje, aktyviai veikianti nuo 1991 metų ir teikianti jauniems žmonėms socialines bei kultūrines paslaugas, padeda jauniems žmonėms ir organizacijoms atrasti savanorystės galimybes Lietuvoje ir užsienyje, konsultuoja vietinės ir tarptautinės savanorystės klausimais. Pagrindinis organizacijos tikslas – savarankiškam gyvenimui pasiruošęs jaunas žmogus.

Varėnos viešosios bibliotekos bibliotekininkė

Indrė Kondratavičiūtė

DSC_0432        DSC_0436      DSC_0440