Šešiolikmečių grupės rankininkų triumfas

Petrusio_1999[1]

Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio finalinės rankinio varžybos vyko Varėnoje balandžio 11 dieną. Finale varžėsi Varėnos, Šiaulių, Klaipėdos ir Molėtų rankininkai (gim.1999 m).

“Ąžuolo” gimnazijos vaikinai, kurie beveik visi yra sporto mokyklos auklėtiniai, įveikę Šiaulių ir Klaipėdos rankininkus tapo Lietuvos čempionais.

Nugalėtojų medalius, diplomas ir taurę, vadovaujami  “Ąžuolo” gimnazijos mokytojos  Linos Korsakienės ir sporto mokyklos trenerio  Povilo Petrušio, iškovojo:

Justas Lynikas, Marius Lynikas, Ervinas Valiukevičius, Rolandas Bliznevič, Dominykas Arlauskas, Kasparas Cilcius, Klaudijus Miškinis, Erminas Cincilevičius, Juvintas Navickas, Žilvinas Vaišnoras, Simonas Nadzeika. Rezultatyviausio finalinių varžybų žaidėjo prizas atiteko Justui Lynikui.

mrgas[1]

Šie sporto mokyklos rankininkai tapo čempionais ir Lietuvos jaunių rankinio pirmenybių U-17 (II diviziono) finalinėse varžybose. Varžovus iš Panevėžio rezultatu 33:28, Šalčininkų 33:26, ir Druskininkų 29:26 įveikę varėniškiai iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą iškovojo Panevėžio, trečiąją Druskininkų rankininkai.