Savanoriauk vaikų ir jaunimo stovykloje

Savanoriauk vaikų ir jaunimo stovykloje

 

Dvidešimt ketvirtajai vasarai besiruošianti teatrinė, kūrybinė vaikų ir jaunimo stovykla „Lietuvos Atgaja“ 19–25 metų jaunimą kviečia tapti stovyklos vadovais-savanoriais.

Šiuo metu pradedamas pirmasis vadovų-savanorių atrankos etapas: susidomėję savanoryste stovykloje kviečiami į stovyklos pristatymus. Jų metu papasakojama apie stovyklos specifiką, savanorių rengimo etapus, atsakoma į visus kylančius klausimus. Vėliau norintys tapti vadovais kviečiami į atranką, dalyvauja vadovų rengimo seminaruose, kurių metu stiprinami komandinio darbo, lyderystės, psichologijos, neformaliojo ugdymo, teatro ir kiti gebėjimai bei žinios, o galiausiai – dešimt vasaros dienų praleidžia stovykloje.

Kuo ši stovykla išskirtinė?

Čia nėra „šabloninių“ stovyklos programų: kiekvieną pamainą kuria vadovai kartu su vaikais. Didelis dėmesys skiriamas ne tik šiltiems tarpusavio santykiams bei kūrybai, bet ir lietuviškajai tapatybei – tradicijoms, istorijai, kalbai, šiuolaikiškai interpretuojamam kultūriniam paveldui. Vienas pagrindinių stovyklos tikslų – sudaryti sąlygas kiekvienam vaikui stovykloje jaustis laisvai būnant savimi, įgalinti atsiskleisti ir kurti. Taip gimsta daug kūrybiškų sprendimų bei mezgami stiprūs ir nuo kasdienybės savo tikrumu, gilumu besiskiriantys santykiai.

Norintys daugiau sužinoti apie savanorystę „Lietuvos Atgajos“ stovykloje kviečiami į pristatymus Vilniuje, Antakalnio atvirame jaunimo centre „Žalianamis“, Antakalnio g. 84A:

  • 2016 m. vasario 23 d. 18:00
  • 2016 m. vasario 28 d. 14:00
  • 2016 m. kovo 1 d. 18:00
  • 2016 m. kovo 9 d. 18:00
  • 2016 m. kovo 14 d. 18:00

Registracija ir daugiau informacijos apie stovyklą el. paštu jaunimas.vaikams@gmail.com.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Lietuvos Atgaja.