Rajono vyrų krepšinio čempionai – „Toreso“ krepšinio komanda

Praeitą savaitgalį keturios stipriausios Varėnos rajono krepšinio komandos krepšinio aikštelėje „aiškinosi“,  ko esą vertos ir kokios spalvos medaliais pasidabins. Mažajame finale dėl III prizinės vietos varžėsi viena iš tituluočiausiųjų rajono krepšinio komandų – SK „Bitės“ Log Forest“ ir kaskart dėl prizinių vietų kovojanti  ambicinga „Ekstros“-TVM komanda, o kitoje poroje  didžiajame  finale susigrūmė SK „Toreso“ ir KK „Bitės“  krepšininkai.

Pirmas susitikimas (mažasis finalas) vyko pakiliomis  nuotaikomis. Senbuvės, turinčios individualų žaidimo braižą, nepuolė forsuoti įvykių. Vyko atkakli apylygė kova. „Ekstros“-TVM  krepšininkai nenuleido rankų, negailėdami jėgų priešinosi SK „Bitės “ Log Forest  komandai. Galutinis rezultatas – 73-63. Trečiąją vietą iškovojo  SK „Bitės“ Log Forest  komanda.

Gausiai žiūrovų užpildytoje Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos sporto salėje didžiojo finalo laukimo atmosferą nutraukė nešališkų vilniečių teisėjų  gestai, paskelbę, kad iki susitikimo pradžios liko 3 minutės. Šių svarbių finalinių rungtynių dalyvės – Varėnos SK „Toreso“ ir KK „Bitės“, užkopusios į „olimpą“.

Emocijų ir aistrų perpildytoje salėje užvirė nekompromisinė kova. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo apylygis – 64- 74 SK „Toreso“ komandos pranašumu. Ketvirto kėlinuko jauna KK „Bičių″ komanda neatlaikė.  Galingos  puolamosios  priekinės SK „Toreso“ komandos linijos ir galutinis rezultatas – 100-76. Čempionais tapo SK „Toreso“ komanda.

Rajono vyrų krepšinio pirmenybių dalyvius pasveikino ir nugalėtojus, prizininkus, naudingiausią, rezultatyviausią, tritaškių konkurso laimėtoją apdovanojo Varėnos rajono savivaldybės administracijos direktorius Alvydas Verbickas.