Pasimatuok savanorystę

Gruodžio 5 dieną, minėdami Tarptautinę savanorių dieną, Varėnos viešojoje bibliotekoje veikiantis Eurodesk Lietuva jaunimo informavimo taškas kvietė jaunimą „pasimatuoti“ savanorystę. Džiugu, kad savanoriškai veiklai gausiai registravosi Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos moksleiviai.

Savanorius priėmė Varėnos senelių namai, „Carito“ vaikų ir paauglių dienos centras „Svajonė“,  Švietimo centro Atviras jaunimo centras, Viešoji biblioteka. Savanoriškos veiklos metu jaunuoliai bendravo ir žaidė su vaikais lavinančius žaidimus. Klausėsi senelių pasakojimų ir istorijų, dainavo kartu su jais liaudies dainas, atsisveikinant apdovanojo juos apkabinimais ir bučiniais, pažadėjo sugrįžti. Bibliotekoje kūrė šventines dekoracijas, puošė langus.

Dalyviai kalbėjo, kad ši veikla jiems patiko, džiaugėsi nuveikę kažką naudingo, norėtų, jog ir ateityje vyktų panašūs renginiai. „Juk kiekvienas savanoris turi super galių dovanoti savo laiką, savo žinias ir pats save! Tai žmonės, kurie dažnai padaro šiek tiek daugiau nei kiti, pagalvoja už du ir neprašo nieko mainais!“

 

_DSC5246        _DSC5248

SONY DSC        _DSC5258

 

SONY DSC