Pamatyk pasaulį

Spalio 19 dieną Varėnos viešojoje bibliotekoje vyko antrasis kampanijos „Time to move“ renginys.  Agentūros „Jaunimo kelionės“ atstovė, aistringa keliautoja, gyvenusi ir dirbusi ne vienoje užsienio šalyje, gerai žinanti, kas laukia būsimų keliautojų, Laura Žūsinaitė dalijosi patirtimi, pasakojo kelionių įspūdžius. Pasak pašnekovės, kelionės suteikia sparnus, o ji kartu su „Jaunimo kelionėmis“ visiems norintiems padeda išmokti skraidyti.

Laura apibūdino 15 „skanių“ priežasčių, kodėl reikia keliauti. Štai keletas jų: rimtu karjeristu būsi visą likusį gyvenimą, bet nutrūktgalviu keliautoju greičiausiai turėsi galimybę tik dabar; pasijusi tarsi filme; išeisi iš komforto zonos; tapsi savarankišku; įgysi patirties; parsiveši naujų idėjų; susirasi draugų iš viso pasaulio; pažinsi svetimas kultūras; tobulinsi užsienio kalbą; pajusi „juodo darbo“ skonį; išgyvensi daug nuotykių; suprasi, kokia ypatinga ir išskirtinė šalis Lietuva – visur gerai, bet Lietuvoj geriausia ir kt.

Pristatė 4 jaunimo kelionių programas: „Darbas ir studijos Australijoje“, „Darbas ir atostogos Kanadoje“, „Darbas  ir atostogos JAV“, „Darbas ir atostogos Naujojoje Zelandijoje“. Papasakojo, kaip tapti tų programos dalyviu.

_DSC4681 Daiva Armonienė, Varėnos VB metodininkė

 _DSC4684               _DSC4689