Merginų rankinio komanda – prizininkė

merginu komanda

Trečiąją vietą Lietuvos jaunių rankinio čempionato II diviziono finalinėse varžybose iškovojo 1998/1999 m. gimusių merginų komanda (treneriai Povilas Petrušis ir Vytautas Struckas).Varėnoje vykusiuose finaliniuose susitikimuose netrūko gražaus žaidimo ir intrigų. Kretingos SM merginos įtikinamai iškovojo tris pergales ir tapo nugalėtojomis, o Varėnos, Kauno ir Vilniaus komandos surinko po lygiai taškų ir tik įvarčių skirtumas nulėmė vietas finale. Tad vietos pasiskirstė taip: 1-oji vieta – Kretingos SM, 2 –oji – Vilniaus SM “Tauras”, 3-oji – Varėnos SM, 4-oji – Kauno SM “Gaja”. Geriausia Varėnos komandos žaidėja pripažinta Agnė Žemaitytė.

Merginų komanda: Aistė Miškinytė, Kotryna Kupčinskaitė, Orinta Krivaitė, Aida Zalieckaitė, Monika Sereičikaitė, Gerda Smolytė, Mingailė Geršytė, Ieva Rimkutė, Audinga Balionytė, Agnė Šilanskaitė, Viktorija Žemaitytė, Agnė Žemaitytė, Sandra Avižinytė.