Kviečiame laikyti NATO egzaminą

Šiais metais minime dvi istorines sukaktis – NATO įkūrimo 70-metį ir Lietuvos įstojimo į NATO 15-ąsias metines. Šia proga Lietuvoje pirmą kartą organizuojamas NATO egzaminas. Tikslas – gilinti gyventojų žinias apie NATO, ugdyti pilietinę savimonę, sąmoningumą.

Kviečiame į Varėnos viešąją ir kaimų bibliotekas dalyvauti NATO egzamino 1-ajame etape Kovo 29 dieną Jums patogiu laiku tarp 9­–19 val. Egzamine gali dalyvauti visi Lietuvos Respublikos gyventojai vienoje iš šių kategorijų: moksleiviai, profesionalai, plačioji visuomenė. Egzaminas vyks trimis kalbomis: lietuviškai, lenkiškai ir rusiškai.

Norintys laikyti egzaminą iki kovo 28 dienos privalo užsiregistruoti ir gauti registracijos patvirtinimo laišką iš www.nato70.lt. Čia rasite ir egzaminui pasiruošti padėsiančią medžiagą. Egzaminą galima laikyti naudojantis kompiuteriu ar bet kuriuo kitu turimu išmaniuoju įrenginiu. Vienai egzamino sesijai skirtos 45 minutės.

Į antrą etapą, kuris vyks gyvai Vilniuje 2019 m. rugsėjo 14 d., bus pakviesta 70 pirmajame etape geriausiai pasirodžiusių dalyvių.

Pagrindinis prizas – išvyka į NATO būstinę Briuselyje.

Daugiau informacijos: www.nato70.lt, @nato70.lt (Facebook, Instagram), egzaminas@nato70.lt

Parengė Varėnos viešosios bibliotekos

metodininkė Daiva Armonienė