Konstitucijos egzaminas 2015

egzaminas2Rugsėjo 29 d., antradienį, 12 val., Varėnos rajono bendruomenė kviečiama dalyvauti Konstitucijos egzamine 2015 ir išmėginti savo Konstitucijos žinias.

Visuotinėje teisinių žinių pasitikrinimo akcijoje taip pat kviečiami dalyvauti visi Lietuvos piliečiai, moksleiviai ir nuteistieji. Egzamino užduotys bus parengtos skirtingoms tikslinėms grupėms: teisinį išsilavinimą turintiems ir jo siekiantiems piliečiams bei piliečiams, neturintiems ir nesiekiantiems teisinio išsilavinimo.

Konstitucijos egzaminas vyks Varėnos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje (3-jame aukšte), Vytauto g. 19, Varėna. Egzamino trukmė 45 min.

Visus mūsų bendruomenės narius, norinčius pasitikrinti teisines žinias, kviečiame registruotis į Konstitucijos egzaminą 2015 e. paštu vita.zibeniene@varena.lt. Egzaminą laikyti leidžiama ir iš anksto neužsiregistravusiems asmenims.

I etapas – rugsėjo 29 d., skirtas visiems piliečiams. Numatoma egzamino pradžia – 12 val. I etapo metu dalyviai atsakinės į 30 uždarų klausimų.

 II etapas – spalio 13 d., skirtas geriausiai I etape pasirodžiusiems piliečiams. Į antrą etapą patekę egzamino dalyviai apie laikymo vietą ir laiką bus informuoti individualiai.

Konstitucijos egzamino 2015 laimėtojai bus pasveikinti 2015 m. spalio 26 d. iškilmingos ceremonijos Prezidentūroje metu.