Ketvirtasis respublikinis akordeono muzikos festivalis „Varėna 2016“

Varėnos Jadvygos Čiurlionytės menų mokykla,  bendradarbiaudama su VšĮ „Pinus sylvestris“,  balandžio 29 d. organizuoja jau ketvirtąjį respublikinį akordeono muzikos festivalį „Varėna 2016″. Festivalis vyks Varėnos J.Čiurlionytės menų mokykloje ir Varėnos kultūros centre.
Jis pritrauks daugiau kaip šimtą penkiasdešimt dalyvių iš visos Lietuvos. Koncertuos Vilniaus, Kauno miestų ir rajonų, Šiaulių, Molėtų, Trakų, Lazdijų, Druskininkų, Varėnos, kitų miestų ir miestelių muzikos ir meno mokyklų mokiniai, profesionalūs akordeono ir džiazo muzikos atlikėjai, vyks atvira meistriškumo pamoka akordeono muzikos pedagogams. Šis festivalis yra mėgiamas ir populiarus tiek respublikos mastu, tiek Varėnos rajone, jis kaskart sulaukia palankių vertinimų ir rekomendacijų iš Lietuvos muzikinės akademinės bendruomenės bei rajono gyventojų.

Šių metų programoje:
Renginiai Varėnos J.Čiurlionytės menų mokykloje:
13.00 val. – meistriškumo pamoka „Taisyklingų grojimo akordeonu įgūdžių formavimas pradiniame ugdymo etape“. Lektorius – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos akordeono katedros asistentas Romas Morkūnas.
14.00 val.- Lietuvos muzikos ir meno mokyklų mokinių koncertas.

Varėnos kultūros centre:
17.00 val. – festivalio uždarymo koncertas. Dalyvauja: Neda Malūnavičiūtė (vokalas), Nerijus Bakula (akordeonas), Tadas Dešukas (smuikas), Vytis Nivinskas (kontrabosas), Vytis Vainilaitis (mušamieji). Programoje – gypsy džiazo, džiazo standartai, originalios kompozicijos.

Įėjimas į renginius nemokamas.

Maloniai kviečiame dalyvauti!