Kelionių stipendija studijuojantiems turizmą

Kelionių stipendija studijuojantiems turizmą Kelionių populiarumas 2 trilijonų JAV dolerių vertame turizmo sektoriuje didėja. Tad yra svarbu, kad būsimieji kelionių organizatoriai, kelionių agentai, gidai ir kelionių pardavėjai turėtų įgūdžių, patirties ir žinių toliau užtikrinti šio sektoriaus augimą. „TourRadar“ supranta mokymosi svarbą, tačiau taip pat vertina kūrybingumą, iš pirmų lūpų gaunamas žinias ir mokymąsi iš geriausių – tų, kurie turi daugiausia patirties.

Stipendijos tikslas – padėti turizmo sektoriumi besidomintiems studentams įgyti neįkainojamos patirties, žinių apie turizmo sektorių ir prisidėti prie studentų mokymosi.

Pretendentai

 • Visi pretendentai turi mokytis akredituotoje aukštojo mokslo institucijoje pagal nuolatinę studijų programą;
 • Į stipendiją gali pretenduoti bakalauro, magistro ar profesinių mokyklų studentai, studijuojantys turizmą ar jam prilygstančią studijų programą.

Stipendija

 • 1000 dolerių stipendija, skirta padengti studentų išlaidoms, pavyzdžiui, su turizmu susijusių konferencijų ar susitikimų, perkamų knygų ir pan.;
 • 1 000 dolerių vertės „TourRadar“ kuponas kelionei įsigyti;
 • Savaitės trukmės praktika tavo pasirinktame agentūros „TourRadar“ biure (Vienoje (Austrija), Brisbane (Australija) arba Toronte (Kanada)), kurios metu sužinosi, kaip dirba internetinės kelionių agentūros ir startuoliai.
 • Savaitės trukmės praktika kelionių agentūros „G Adventures“ centrinėje būstinėje Toronte, Kanadoje;
 • Savaitės trukmės išvyka su „G Adventures“ generaliniu direktoriumi, kurios metu iš arti pamatysi, kaip atrodo gyvenimas „kelyje“, ir suprasi, ką reiškia dirbti su vienu didžiausiu pasaulyje kelionių organizatoriumi;
 • Tavo vaizdo įrašas bus įdėtas į  „TourRadar“ socialinius tinklus ir į savaitinį naujienlaiškį.

Paraiška

Norėdamas pretenduoti į „TourRadar“ kelionių stipendiją, turi pateikti vaizdo įrašą, kuriame būtų pavaizduota viena vietovė. Mąstydamas kaip kelionių gidas turi pavaizduoti miestą, miestelį, kuriame gyveni, ar labiausiai patikusią tavo aplankytą vietą.

Reikalavimai vaizdo įrašui:

 • Vaizdo įraše turėtų būti pateikta pagrindinė informacija apie tavo pasirinktą vietą, nurodytos priežastys, kodėl žmonės norėtų ją aplankyti, ir parodyti žymiausi tos vietovės objektai;
 • Turėtum pats nusifilmuoti vaizdo įraše ir parodyti savo susidomėjimą ta vieta.
 • Vaizdo įrašas turi būti kokybiškas. Jis nebūtinai turi būti profesionalus, bet į pateikimo ir informacijos kokybę bus atsižvelgta;
 • Vaizdo įrašo trukmė – nuo 2 min 30 s iki 3 min.

Taip pat reikia pateikti rašinį (iki 400 žodžių), kuriame turi aprašyti, kaip panaudosi stipendiją, kad būtų pagilintos tavo žinios ir patirtis turizmo sektoriuje.

Pastaba: nebūtina nufilmuoti egzotiškų arba tolimų vietovių. Norima, kad stipendija būtų prieinama visiems, taigi nebus trūkumas, jei pagal anksčiau paminėtus reikalavimus nufilmuosi miestą, priemiestį ar miestelį, kuriame gyveni.

Paraišką siųsk iki 2016 m. balandžio 30 d.

Daugiau informacijos rasi oficialioje svetainėje.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.