Kaip tapti savanoriu?

Nori išbandyti save naujoje srityje? Nori savanoriauti, bet nerandi kaip ir kur?

Jaunimo savanoriška tarnyba laukia tavęs!

Jaunimo savanoriška tarnyba – tai ne paprastas projektas, skirtas nedirbantiems ir nesimokantiems 16-29 m. jauniems žmonėms, tai galimybė atsakyti į svarbiausius gyvenimo klausimus: ką, kur ir kodėl veikti. Vykdydami projekto veiklas siekiame kokybiškos savanorystės, kurios metu kiekvienas jaunuolis galėtų atrasti save ir jam patinkančią veiklą.

Susidomėjai? Laužyk standartus – savanoriauk!
Mes TAU siūlome:

Savanoriauti visoje Lietuvoje ir išsirinkti norimą veiklą.

Jaunimo savanoriška tarnyba kviečia savanoriauti daugiau nei  250 organizacijų visuose Lietuvos miestuose. Savanoriauti galėsi jaunimo ir su jaunimo dirbančiose organizacijose, turizmo, kultūros centruose, regioniniuose parkuose, policijoje, miestų teatruose, socialinėse, sveikatingumo įstaigose, gyvūnų globos namuose, botanikos soduose, muziejuose, bibliotekose, menų mokyklose, darželiuose ar kitose TAU patinkančiose vietose.

organizacija

Tobulėk ir kaupk žinių bagažą!

Savanoriaudamas įveik iškilusius iššūkius ir sužinok daug naujo. Čia galėsi tobulinti savo įgūdžius, išmokti veiklų, kurios padėtų susirasti darbą ir atrasti sau patinkančią sritį. Taip pat galėsi dalyvauti savęs pažinimo, asmeninio tobulėjimo mokymuose.  Savanoriavimo metu TAU pagelbės draugiškas mentorius, kuris padės  drauge išspręsti visas iškilusias problemas.

Savanoriauk be rūpesčių!

Savanorystės metu poreikiui esant bus kompensuojamos kelionių, privalomojo sveikatos draudimo, maitinimo ir apgyvendinimo išlaidos.

Kiek truks savanorystė?

Suteikiame galimybę savanoriauti 3 arba 6 mėnesius, 20 valandų per savaitę.

Kas gali dalyvauti Jaunimo savanoriškoje tarnyboje?

Jei esi 16-29 m. jaunas žmogus ir šiuo metu niekur nedirbti ir nesimokai, mes laukiam TAVĘS!

Kaip tapti programos JST savanoriu?

Užsiregistruoti ir užpildyti savanorio anketą.

registruokis

„Jaunimo savanoriška tarnyba“ – projektas, skirtas nedirbantiems ir nesimokantiems jauniems žmonėms. Šį kartą pristatome savanorio dieną, kurioje pilna naujų atradimų, nuotykių, patirčių ir geros nuotaikos!