Jaunimo „Idėja+“

2017m. gegužės 3 d. (trečiadienį) 14 val.  Varėnos viešojoje bibliotekoje vyks renginys „Idėja+“, skirtas Europos jaunimo savaitei.

„Idėja+“ – tai vienas ryškiausių Europos jaunimo savaitės renginių, kuris organizuojamas visose Lietuvos savivaldybėse. Renginio tikslas paskatinti jaunus žmones aktyviai, atvirai ir originaliai dalintis savo idėjomis, prisidėti prie geresnio jaunų žmonių ir sprendimų priėmėjų dialogo bei bendradarbiavimo vietos lygmeniu. Renginio metu jauni žmonės pristatys savo idėjas, kurios sėkmingai prisidėtų (prisideda) prie savanoriškos veiklos skatinimo Varėnoje. Po idėjų pristatymo vyks jų aptarimas darbo grupėse. Jų metu jaunimo pateiktos idėjos bus nagrinėjamos plačiau.
Darbo grupių rezultatai bus pristatomi renginio dalyviams, kurie bendru balsavimu rinks unikaliausią ir realiausią idėją. Jos autorius turės galimybę pristatyti idėją gegužės 5 d. vyksiančiame nacionaliniame Europos jaunimo savaitės baigiamajame renginyje, kur visi nugalėtojai galės susipažinti su pačiomis „kiečiausiomis“  visų Lietuvos savivaldybių idėjomis, iš kurių net trijų geriausių idėjų autorių laukia pažintinė kelionė į Briuselį!

Turi puikią idėją, kaip skatinti savanorystę, kurią būtų galima įgyvendinti Varėnos savivaldybėje? O galbūt tokią idėją jau įgyvendinai? Jei idėja yra aktuali ne tik tau, bet ir kitiems jauniems žmonėms ir vietos bendruomenei, tuomet pasidalink ja su kitais!
Tapk šio renginio dalimi. Registruokis: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfEA8Ndja0UWLpVthxI9WAhC3Od-wVyGRc_MxqRdbK5GBNwsg/viewform?c=0&;

Daugiau informacijos:
Varėnos rajono savivaldybės EJS ambasadorė: Orinta Krivaitė
tel. nr. +3706223652
el. paštas: orintakrivaite@gmail.com

ideja+ plakatas