Jaunieji režisieriai kviečiami teikti teatro pastatymų vizijas

Nacionalinis Kauno dramos teatras kviečia jaunuosius režisierius (iki 35 m.) teikti savo pastatymų vizijas. Jeigu esi kūrybingas, atviras naujiems iššūkiams ir sumanymai veržiasi iš tavo galvos kaip lava iš ugnikalnio – dalyvauk projekte „IDėja“, skatinančiame jaunųjų režisierių integraciją į Lietuvos scenos meno pasaulį ir jų idėjų  įgyvendinimą. Galbūt stalčiuje turi užslėptą spektaklio eskizą, kurį svajojai realizuoti teatro scenoje, bet tam dar nebuvo suteikta proga? O galbūt jau kuris laikas domiesi tam tikra tema ar kūriniu, galinčiu atskleisti tavo pasaulėžiūrą, kūrybinę tapatybę ir režisūrinį potencialą? Pristatyk savo pastatymo viziją!

Atrinktiems kandidatams bus suteikta proga dalyvauti kelias savaites truksiančioje kūrybinėje laboratorijoje, kurios sėkmė lems, ar spektaklio eskizas virs repertuariniu spektakliu. Nacionalinis Kauno dramos teatras atviras žinomiems ir dar negirdėtiems, ambicingiems, originaliems, perspektyviems ir veržliems kūrėjams, norintiems teatro pasaulyje palikti savo žymę!

Reikalavimai

1–2 .doc formato lapuose pateiktas turinys: spektaklio pavadinimas, režisierius, numatomas aktorių skaičius ir specifika, trukmė, aktualumas ir tikslinė grupė, tikslai ir uždaviniai, preliminari finansinė sąmata. Taip pat reikalingas režisieriaus prisistatymas ir trumpas motyvacinis laiškas.

Savo viziją iki 2016 m. sausio 31 d. siųsk el. paštu teatrologe@dramosteatras.lt.

Rezultatai bus skelbiami vasario pradžioje.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva, Menų faktūra.