Europos technologijų studentų taryba kviečia į kursus

Europos technologijų studentų taryba kviečia į kursus BEST (angl. Board of European Students of Technology) – tai studentų valdoma ne pelno siekianti organizacija. Mokymų kursuose dalyvaujantys studentai įgauna galimybę apsilankyti užsienio technologijų universitetuose ir susipažinti su jų profesoriais bei studentais. Į vieną BEST kursą priimama nuo 20 iki 30 inžinerijos studentų.

Mokymų metu dalyviai dalyvauja profesorių arba srities profesionalų paskaitose, lanko kompanijas, gamyklas ir tyrimų centrus. Taip pat, esant progai, jaunieji inžinieriai yra kviečiami prisijungti prie projektinių darbų.

Mokymų metu nagrinėjamos skirtingos technologijų sritys: ekonomika, marketingas ir valdymas. Kurso pabaigoje studentai laiko egzaminą, kuris įvertina kursų kokybę ir dalyvių pasiekimus. Daugelis universitetų pripažįstą tarybos mokymų programos kursus ir priima kaip studento studijų kreditus.

BEST kursų sąrašą galima rasti oficialiame tarybos tinklapyje.

Išlaidos

Europos technologijų studentų tarybos organizacinė grupė pasirūpins kursų dalyvių apgyvendinimu ir kitomis pragyvenimo išlaidomis: transportu, mokymosi priemonėmis ir kt.

Dalyviai iš Lietuvos turi sumokėti trečdalį dalyvio mokesčio.

Kas gali dalyvauti?

Visi studentai, priklausantys organizacijoje esantiems universitetams. Universitetų-narių sąrašas čia.

Kaip dalyvauti?

Apsilankyk čia ir sek instrukcijas.

Dalyvio anketos laukiamos nuo 2016 m. vasario 21 d. iki kovo 20 d. 23:00 centriniu Europos laiku.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.