Darom 2015

DAROM-logo-500x301[1]
Kiekvieną pavasarį nuo 2008-ųjų metų VšĮ „Mes Darom“ ir Lietuvos savivaldybės inicijuoja ir organizuoja visuotinę aplinkos švarinimo akciją „DAROM“. Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti Lietuvos gyventojų ekologišką mąstyseną, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą.
Varėnos rajono savivaldybė, kaip ir kasmet, kviečia prisijungti prie aplinkos tvarkymo akcijos Darom 2015. Šiais metais akciją numatoma vykdyti balandžio 25 dieną (šeštadienį).
Šių metų DAROM 2015 akcijos prioritetas – vandens telkinių, jų pakrančių tvarkymas. Taip pat akcijos metu ketinama organizuoti aplinkos tvarkymą gyvenvietėse, laukuose, valstybiniuose miškuose.
Kviečiame įstaigas, organizcijas, bendruomenes aktyviai prisidėti prie šios akcijos. Dėl informacijos apie tvarkytinas vietas bei šiukšlių maišų, reikalingų šiai akcijai, reikėtų kreiptis į savo seniūniją arba į Varėnos rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistą Antaną Labanauską, tel. 8 656 03326, el. paštas antanas.labanauskas@varena.lt.
Daugiau apie akciją: http://www.mesdarom.lt/darom-2015/apie-akcija.html
Tvarkymo teritorijos Varėnos r. seniūnijose

Šaltinis: www.varena.lt