Dalyvauk mentorystės projekte ir mainykis patirtimi

Dalyvauk mentorystės projekte ir mainykis patirtimi

 

„International Mutual Learning“ projektas yra mentorystės iniciatyva, lyderystės įgūdžių, patirties, savirealizacijos ir žinių mainų erdvė, kuri sujungia jaunus profesionalus ir mokinius bendram žinių bei patirties mainų tikslui. Projekte gali dalyvauti 16–20 m. aktyvus jaunimas.

Mentoriai – jauni profesionalai, neseniai baigę studijas ar paskutinių kursų studentai, kurie turi profesinių žinių ir jomis nori dalintis su kitais.

Mokiniai – 9–12 klasių moksleiviai ir pirmų kursų studentai, kurie pasirinkę mentorių pagal jo dėstomą dalyką bendrauja ir mokosi kartu su mentoriumi.

Užsiėmimai apima tris sritis: įdomieji mokslai (chemija, biomechanika, inžinerija), verslumas (verslo kūrimas, internetinis marketingas, finansai) ir asmeninis augimas (lyderystė, tikslų dirbtuvės, kūno kalba, viešasis kalbėjimas).

Projekto trukmė: 3 mėnesiai (kovas, balandis, gegužė). Projekto laikotarpiu mentorius ir jo mokiniai trumpam tampa maža komanda, kuri įgyvendina mentoriaus pasiūlytą projektą. Sėkmingai pabaigusiems užsiėmimus suteikiami pažymėjimai.

Registracija vyksta iki 2016 m. kovo 5 d.

Dalyvavimas projekte nemokamas.

Daugiau informacijos apie projektą rasi čia.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.