„Dalinkis vasara“: tarptautinės galimybės | įspūdžiai | istorijos

„Dalinkis vasara“: tarptautinės galimybės | įspūdžiai | istorijos

 

Balandžio 17-oji – Tarptautinė jaunimo informavimo diena. Tradiciškai po šios dienos Eurodesk Lietuva pradeda mobilumo vasarą skatinimo kampaniją ir visus kviečia dalintis vasara: kurti istorijas, fiksuoti įspūdžius ir naudotis galimybėmis – keliauti, lankytis festivaliuose, savanoriauti, susirasti darbą ar atlikti praktiką užsienyje.

Eurodesk Lietuva nemokamai teikia jaunimo informavimo ir konsultavimo paslaugas, todėl artėjant vasaros sezonui kasmet atnaujina ir papildo informaciją apie aktualiausias temas vasarą. Šiemet informacinė mobilumo vasarą skatinimo kampanija sutelkta į penkias svarbiausias temas: sezoninį darbą, darbo praktiką ir stažuotes, savanorišką veiklą, keliones Europoje ir festivalius.

Jau šiandien reikia galvoti apie tai, ką veiksiu vasarą. Atėjus birželio mėnesiui, galimybių susirasti darbą ar savanorystės vietą sumažėja, ypač jei tai tarptautinė veikla. Taip pat svarbu nepaslysti – patikrinti informaciją ir atsakingai pasirinkti. Išlįsk iš maišo – sprendimus priimk drąsiai, o jei neatrandi norimos galimybės, galbūt verta praplėsti akis ir mąstymą? Iki pat vasaros aktyviai dalinsimės informacija apie įvairias mobilumo galimybes, tačiau kiekvienas gali pasidalinti jau savo sukauptomis istorijomis ir naujais įspūdžiais.

Kampanijai įsibėgėjant, „Žinau viską“ portale bus galima atrasti kelis naujus įrankius, kurie padės atrasti informaciją ir atsakymus vienoje vietoje.

Visgi veiksmas nevyks vien tik už ekrano – Eurodesk Lietuva atstovai savo miestuose organizuos renginius ir pristatys Eurodesk Lietuva paslaugas vasaros festivaliuose.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.