Besidomintiems Varėnos miesto tvarka

Aplinkos ministerijos iniciatyva, pavadinta „Žaliadieniais“, toliau keliauja po Lietuvos savivaldybes. Antradienį, gegužės 26 dieną, Aplinkos ministerijos atstovai susitiks su Varėnos savivalda ir gyventojais.

10-11.30 val. Aplinkos ministras kartu su ministerijos specialistais susitiks su Varėnos r. savivaldybės ir jos įmonių atstovais. Susitikimas vyks Varėnos r. savivaldybėje (Vytauto g. 12, Varėna).
16-17 val. Aplinkos ministerijos atstovai Kino ir parodų pastato salėje susitiks su savivaldybės gyventojais (J. Basanavičiaus g. 17, Varėna).
Kviečiame Varėnos gyventojus aktyviai dalyvauti susitikime, kuriame jie išgirs atsakymus į jiems kylančius klausimus dėl Aplinkos ministerijos kuruojamų sričių: atliekų tvarkymo, vandentvarkos, daugiabučių renovacijos programos, Europos Sąjungos paramos naudojimo galimybių sprendžiant aplinkosaugos klausimus.
Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis į Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyr. specialistą Joną Stašį, tel. (8 310) 32 013, el. paštas jonas.stasys@varena.lt.