„Auksiniai Europrotai“ Varėnoje

zoomed_plakatasmazas[1]Varėnos viešojoje bibliotekoje spalio mėnesio antradieniais 18.30 vyks jau ketvirtasis „Auksinių Europrotų sezonas“. Tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms.

Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių. Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Auksiniuose Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Auksiniai Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie pačias įvairiausias sritis. Specialūs šio žaidimo turai bus susiję su Europa ir Europos Sąjunga.
Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 8 žaidėjų. Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus. Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose rudens „Europrotų“ sezono turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą savo miesto komandų rudens sezono įskaitą, kuri yra lyginama su visuose miestuose vykstančių žaidimų komandų rezultatais. Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.

Žaidimą organizuoja „Auksinis protas“, Europe Direct informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, viešosios bibliotekos, Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.
Daugiau informacijos – www.pazinkeuropa.lt ir Auksinio proto feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/auksinisprotas.