JM pasaulio džiazo orkestras 2016

JM pasaulio džiazo orkestras 2016  

Jeunesses Musicales International (JMI) organizacijos projektas „JM pasaulio džiazo orkestras“ yra skirtas jauniesiems muzikantams iš viso pasaulio. Projekto metu dalyviai kviečiami jungtis į mokymus, repeticijas ir, galiausiai, sudalyvauti koncertiniame orkestro ture.

2016 m. projektas vyks nuo birželio 28 d. iki liepos 5 d. Weikersheim mieste, Vokietijoje. 7 projekto dienos užpildomos muzikos pamokomis, džiazinėmis improvizacijomis ir pasiruošimu koncertiniam turui.

Šiais metais projektui vadovauja menininkė, kompozitorė ir aranžuotoja Luis Bonilla (JAV). Projekto dalyviai – solistai arba muzikantai nuo 18 iki 26 metų, galintys groti saksofonu, trombonu, trimitu, ragu, tūba, gitara, bosine gitara, būgnais, perkusija ar pianinu.

Kaip dalyvauti?

Užpildyk registracijos formą ir pridėk šiuos dokumentus:

 

  • CV su informacija apie tavo muzikos fakultetą, akademiją ar mokyklą bei profesines muzikines patirtis;
  • dėstytojo ar žinomo džiazo muzikanto rekomendacinį laišką;
  • dokumentą, patvirtinantį, kad tavo kelionės išlaidas gali kompensuoti JMI organizacijos nariai, jos partneriai ar vietinė konservatorija;
  • nuorodas arba įrašus (iki 10 MB) tavo 2 skirtingų pasirodymų: tema ir improvizacija. Tavo pasirodymas turi būti aiškiai girdimas, solo partija – būtina;
  • nuorodas į tinklalapius, iš kurių gali parsisiųsti ar į juos įkelti garsinę ir vaizdinę medžiagą. Vaizdinė medžiaga turi būti pažymėta kandidato vardu, muzikiniu pasirodymu ir pavadinimu. Maksimalus įkeltų failų dydis yra 10 MB.

 

Paraiškų terminas – 2016 m. kovo 14 d.

Daugiau informacijos oficialiame JMI puslapyje.

Šaltiniai: Eurodesk Lietuva.